Mūsų veikla

Neformalusis švietimas, socialinių įgūdžių bei vertybių ugdymas

Vasaros dienos stovyklos

Kiekvienais metais rengiame edukacines dienos stovyklas Vilniuje ir Utenos raj. Stovyklų metu žaidžiame įvairius žaidimus, darome rankdarbius, leidžiame laiką lauke, šokame, dainuojame dainas, pasakojame istorijas. Tokiu būdu ugdome moralines vertybes, laviname vaikų socialinius įgūdžius.

Kelialapiai į vasaros stovyklas

Geriausios vaikų atostogos – vasara. Norime, jog šį laikotarpį vaikai praleistų turiningai ir smagiai, todėl siekiame išleisti vaikus į įvairias vasaros stovyklas: anglų kalbos, regbio ir kt. Stovyklos yra puiki erdvė susirasti draugų, išmokti naujų dalykų, žaisti, sportuoti ir gerai pailsėti.


Kalėdos


Kad ir kaip bebūtų šalta, Kalėdos sušildo mus visus. Norime, kad švenčių metu vaikai nesijaustų vieniši, tad kuriame jiems šeimyninę aplinką ir leidžiame laiką drauge. Ta proga dovanojame jiems ypatingą pramogą, kurią pasirenka patys vaikai. Taip pat išpildome vaiko norą, nuirkdami jo išsvajotą dovaną.


„Moksliukas“


Norime padėti gabiems, motyvuotiems mokiniams, kurie siekia aukštų mokslo rezultatų. Jei vaikas nori studijuoti NMA (,,Nacionalinė moksleivių akademija’’) ir dėl finansinių sunkumų neturi galimybės, susisiekime su mumis!

Kaip gali prisidėti

Savanorystė

eigu susidomėjai šia neformaliojo ugdymo iniciatyva – neabejok ir prisidėk prie savanorių komandos! Susipažinsime, apmokysime ir veiksime drauge. Kartu kursime draugystes, organizuosime renginius.

Parama

Kviečiame tave prisidėti prie organizacijos veiklos! Kartu galime sukurti draugišką aplinką, auginančią vaiko asmenybę. Skirtos lėšos bus panaudotos skirtingiems projektams socialinės rizikos grupių vaikams.

Susisiek su mumis

laiskas

Parašyk:
info@gyvenam.lt

paskambink

Paskambink:
+37068163966