Dėlionė

Projektai

„Moksliukas“
Remiame gabius ir motyvuotus mokinius, kurie siekia moksluose aukštesnių rezultatų ir studijuoja Nacionalinėje moksleivių akademijoje (www.nmakademija.lt). Jei dėl finansinių sunkumų šeima negali sumokėti už sesijas bei studijas, prašome kreiptis į mus el. paštu audra.bareikiene@gmail.com
2015 m. gruodį parėmėme Benjaminą Venclovą, dalyvavusį  matematikos žiemos sesijoje.

 Kalėdos 2015 m.

Klausėme vaikų Vilniuje ir Utenoje, ko jie labiausiai norėtų gauti dovanų per šias Kalėdas. Ogi – pasiplaukiojimo „Vichy“ vandens parke, kur lankosi jų klasės draugai. Įprastai per žiemos šventes globotinius gausiai lanko įvairios įmonės, dovanoja saldumynus, žaislus. Dėmesio globos namuose tą sezoną netrūksta. Tik vaikai, kaip ir visi vaikai, trokšta kažkur išvykti ir papramogauti! Iš Vilniaus ir iš Utenos susidarė 56 vaikų sąrašas:))

Pasiskambinome į vandens parką, gavome mini nuolaidą: 3 val. vandens pramogų plius mėsainis su limonadu kainuotų 9 eur. (http://www.vandensparkas.lt/vandens-parke-teikiamos-paslaugos/pramogos-moksleiviams/kainos-2)

Savanorių komanda (10 jaunuolių) palydėtų vaikus.

Kalėdinė dovana kainuotų – 594 eur.

Prašome Jūsų paremti finansiškai šį sumanymą ir suteikti vaikams džiaugsmą per žiemos atostogas apsilankyti „Vichy“ vandens parke :)

Nuoširdus ačiū:)